Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: View
he: צפיה

en: Menu
he: תפריט

en: Other
he: אחר

en: Select a view
he: בחר היבט
