Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: View
ru: Просмотр

en: Menu
ru: Меню

en: Other
ru: Другое

en: Select a view
ru: Выберите представление
