Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: View
fa: مشاهده

en: Menu
fa: منو

en: Other
fa: ساير

en: Select a view
fa: یک نما انتخاب کنید
