Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: View
hi: देखें

en: Menu
hi: सूची

en: Other
hi: अन्य

en: Select a view
hi: एक द्रश्य चुने
