Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: View
hu: Megtekintés

en: Menu
hu: Menü

en: Other
hu: Egyéb

en: Select a view
hu: Nézet kiválasztása
