Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: View
ja: ビュー

en: Menu
ja: メニュー

en: Other
ja: その他

en: Select a view
ja: ビューの選択
