Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: View
ro: Afişează

en: Menu
ro: Meniu

en: Other
ro: Altele

en: Select a view
ro: Selectează o vizualizare
