Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: View
sv: Visa

en: Menu
sv: Meny

en: Other
sv: Övriga

en: Select a view
sv: Välj en vy
