Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: View
uk: Перегляд

en: Menu
uk: Меню

en: Other
uk: Інше

en: Select a view
uk: Вибір виду
