Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང
