Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Edit menu
cs: Upravit menu

en: Menu name
cs: Název menu

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
cs: Strojově čitelný název menu. Tento text bude použit pro sestavení URL tohoto menu z <em>přehledu menu</em>. Tento název může obsahovat pouze malá písmena, čísla, pomlčky, a musí být unikátní.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
cs: Název menu může obsahovat pouze řetězce malých znaků, čísel a pomlčku.
