Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Menu item
dz: དཀར་ཆག་རྣམ་གྲངས།

en: Edit menu
dz: དཀར་ཆག་ཞུན་དག་འབད་
