Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Menu item
eo: Menuero

en: Edit menu
eo: Redaktu menuon

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
eo: La maŝinlegebla nomo de ĉi tiu menuo. Ĉi tiu teksto estos uzata por konstrui la URL-n de la paĝo por <em>superrigardo de menuo</em> por ĉi tiu menuo. Ĉi tiu nomo povas enhavi nur minusklajn literojn, numerojn, kaj dividstrekojn.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
eo: La nomo de menuo povas enhavi nur minusklajn literojn, numerojn, kaj dividstrekoj.
