Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Menu item
eu: Menu itema

en: Edit menu
eu: Editatu menua

en: Menu name
eu: Menu izena
