Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Menu item
fi: Valikon kohta

en: Edit menu
fi: Muokkaa valikkoa

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
fi: Valikon nimi järjestelmää varten. Tätä nimeä käytetään <em>valikon yleiskatsaus</em> -sivun osoitteessa. Nimi voi sisältää vain pieniä kirjaimia, numeroita sekä väliviivoja, ja sen on oltava ainutkertainen.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
fi: Valikon nimi voi sisältää vain pieniä kirjaimia, numeroita ja väliviivoja.
