Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Menu item
gl: Elemento do menú

en: Edit menu
gl: Editar menu

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
gl: O nome lexíbel pola máquina deste menú. Este texto empregarase para construir a URL da páxina de <em>resumo do menú</em> deste menú. Este nome debe conter so minúsculas, números e trazos horizontais, e debe ser único.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
gl: O nome do menú debe estar composto so de minúsculas, números de trazos horizontais.
