Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ
