Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն
