Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Menu item
km: ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Edit menu
km: កែសម្រួល​ម៉ឺនុយ​

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
km: ឈ្មោះ​​ម៉ឺនុយ​នេះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អានបាន ។ អត្ថបទ​នេះ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​ការ​ស្ថាបនា​ URL របស់​ទំព័រ <em>ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ​របស់​ម៉ឺនុយ​</em> សម្រាប់​ម៉ឺនុយ​នេះ ។ ឈ្មោះ​នេះ​ត្រូវ​តែ​មាន​តែ​អក្សរ​តូច លេខ និងសហ​​សញ្ញា ( -) ហើយ​ត្រូវ​តែ​មាន​តែ​មួយ ។

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​អាច​មាន​ជា​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា (-) ។​
