Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Menu item
ku: بڕگەی پێڕست

en: Edit menu
ku: پێڕست ده‌ستکاریبکه‌

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌
