Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
lt: Mašinoms suprantamas meniu pavadinimas. Šis tekstas bus naudojamas konstruojant URL. Šis pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų, beto turi būt unikalus.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
lt: Meniu pavadinimą sudaryti gali tik mažosios raidės, skaičiai ir brūkšneliai.
