Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Edit menu
mn: Цэсийг засварлах

en: Menu name
mn: Цэсний нэр
