Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
