Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Menu item
nn: Menydel

en: Edit menu
nn: Rediger meny
