Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ
