Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Edit menu
pt: Editar menu

en: Menu name
pt: Nome do menu
