Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Menu item
sk: Položka menu

en: Edit menu
sk: Upraviť menu

en: Menu name
sk: Názov menu

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
sk: Strojovo čitateľný názov menu. Tento text bude použitý pre zostavenie URL tohto menu z <em>prehľadu menu</em>. Tento názov môže obsahovať iba malé písmená, čísla, pomlčky a musí byť jedinečný.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
sk: Názov menu môže obsahovať iba malé písmená, čísla a spojovník.
