Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Menu item
vi: Mục liên kết

en: Edit menu
vi: Sửa trình đơn

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
vi: Tên máy-đọc của thực đơn này. Văn bản này sẽ được dùng để xây dựng URL của trang <em>tổng quan thực đơn</em>. Tên này chỉ chứa các ký tự viết thường, chữ số và dấu gạch nối, và phải là duy nhất.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
vi: Tên thực đơn chỉ có thể gồm các ký tự viết thường, chữ số và dấu gạch nối.
