Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Menu item
af: Menu-item

en: Edit menu
af: Wysig item
