Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Edit menu
am: ምናሌውን አርትእ

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
