Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Menu item
ast: Elementu del menú

en: Edit menu
ast: Editar menú
