Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Menu item
el: Στοιχείο μενού

en: Edit menu
el: Επεξεργασία μενού

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα του μενού. Αυτό το κείμενο θα χρησιμοποιηθεί για την κατασκευή του URL της σελίδας <em>επισκόπηση μενού</em> για αυτό το μενού. Το όνομα πρέπει να αποτελείται μόνο από μικρά γράμματα, αριθμούς και παύλες. Το όνομα πρέπει να είναι μοναδικό για αυτόν το μενού.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
el: Το όνομα του μενού μπορεί να αποτελείται μόνο από μικρά γράμματα, αριθμούς και παύλες.
