Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Edit menu
et: Muuda menüüd

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
et: Masinloetav nimi sellele menüüle. See tekst läheb kasutusse internetiaadressi ehitamisel <em>menüü ülevaate lehel</em> selle menüü jaoks. See peab sisaldama ainult väikeseid tähti numbreid ja sidekriipse ning see peab olema unikaalne.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
et: Menüü nimi võib sisaldada ainult väikseid tähti, numbreid ja sidekriipse.
