Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Menu item
fil: Bagay

en: Edit menu
fil: Wastuhin ang menu
