Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Menu name
he: שם תפריט

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
he: שם המכונה של תפריט זה. טקסט זה ישמש ליצירת כתובת ה-URL של דף <em>סקירת תפריט</em> עבור תפריט זה. על שם זה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים , ועליו להיות ייחודי.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
he: שם התפריט יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות ומקפים.
