Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Menu item
hi: मेनू आइटम

en: Edit menu
hi: मेनू बदले

en: Menu name
hi: मेनू नाम
