Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Edit menu
jv: Sunting menu

en: Menu name
jv: Jeneng menu
