Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Menu item
ka: მენიუს ელემენტი

en: Edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
