Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Edit menu
lv: Labot izvēlni

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums
