Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Menu item
oc: Element de menú

en: Edit menu
oc: Modificar lo menú

en: Menu name
oc: Nom del menú
