Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Menu item
pa: ਮੇਨੂ ਆਈਟਮ

en: Edit menu
pa: ਮੇਨੂ ਸੋਧ
