Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Menu item
ro: Articol de meniu

en: Edit menu
ro: Modifică meniu

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
ro: Numele meniului în format lizibil de computer. Acest text va fi folosit pentrua a construi URL-ul paginii <em>prezentare generală meniu</em> pentru acest meniu. Acest nume poate să conţină doar litere mici, numere şi liniuţe de subliniere (underscores) şi trebuie să fie unic.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
ro: Numele meniului poate conţine doar litere mici, numere şi cratime (minus).
