Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Menu item
sq: Zëri i menusë

en: Edit menu
sq: Ndrysho menunë

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
sq: Emri i dukshëm i kësaj menuje. Ky tekst do të përdoret për krijimin e URL të faqes me <em>pamjen e parë të menusë</em> për këtë menu. Ky emër duhet të përmbajë vetëm gërma të vogla, numra, viza dhe duhet të jetë i përveçëm.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
sq: Emri i menusë mund të përmbajë vetëm gërma të vogla, numra e viza.
