Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Menu item
sv: Menyval

en: Edit menu
sv: Redigera meny

en: Menu name
sv: Menynamn

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
sv: Det maskinläsbara namnet på denna meny. Denna text kommer att användas för att bygga upp URL:en till sidan <em>menyöversikt</em> för denna meny. Namnet kan bara innehålla små bokstäver, siffror och bindestreck. Dessutom måste det vara unikt.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
sv: Menynamnet får endast bestå av små bokstäver, siffror och bindestreck.
