Menu clone (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Menu item
ta: பட்டி உருப்படி

en: Edit menu
ta: பட்டியை தொகுக்க
