Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Edit menu
az: Menyunu redaktə et

en: Menu name
az: Menyu adı
