Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Menu item
be: Пункт меню

en: Edit menu
be: Рэдагаваць меню

en: Menu name
be: Назва меню
