Menu clone (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Menu item
ca: Element del menú

en: Edit menu
ca: Edita el menú

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
ca: El nom comprensible per a la màquina d'aquest menú. Aquest text s'utilitzarà per a la construcció de l'URL de la pàgina <em>vista general de menú</em> d'aquest menú. Aquest nom només pot estar format per lletres minúscules, xifres i guions, i ha de ser únic.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
ca: El nom del menú pot contenir només lletres minúscules, nombres i guions.

en: Clone of
ca: Còpia de
