Menu Editor (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Language
af: Taal

en: Weight
af: Gewig

en: Path
af: Pad

en: Menu item
af: Menu-item

en: Create @name
af: Skep @name
