Menu Editor (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Path
am: ዱካ

en: Create @name
am: @name ፍጠር
